تقدیر شهردار اوسان کره جنوبی از خطه‌ نخستین‌ها

در آغاز این نامه خطاب به شهردار کاشان آمده است:«در ابتدا از طرف سازمان‌دهندگان موسسه کره‌ای شهرهای یادگیرنده یونسکو (KALLC) و کمیسیون ملی کره یونسکو (KNCU) و افرادی که کنفرانس را برنامه‌ریزی و مدیریت کردند به عنوان یک شهر میزبان، از شما تشکر می‌کنم».

شهردار اوسان، همچنین با تمجید از همکاری شهرداری کاشان برای برگزاری کنفرانس بین‌المللی «پیشگامی در مسیری نامکشوف به سوی شهرهای یادگیرنده سبز دوستدار طبیعت»، اجرای این کنفرانس را با توجه به تجربه نخست، پخش جهانی و البته چالش‌های فنی موفقیت‌آمیز توصیف کرده است.

سانگ ووک، در این نامه اشتراک گذاشتن اقدامات عالی و تجارب ارزشمند از سوی شهرداری کاشان را مورد تقدیر قرار داده و تأکید کرده است: «همه اعضای شبکه جهانی شهرهای یادگیرنده از جمله اوسان دیدگاه‌های مهمی در موضوع یادگیری مستمر از جوامع و شهرهای مختلف به ویژه در طی این دوره کرونا آموختند».

وی همچنین اضافه کرده است:«من معتقدم که اقدامات و دیدگاه‌های شهر شما (کاشان) به عنوان یک عملکرد عالی به صورت آنلاین برای جهانیان به اشتراک گذاشته خواهد شد».

شهردار شهر اوسان، در این نامه تصریح کرده است: من از این وبینار متوجه شدم که شهر شما یکی از بهترین پیشگامان در این شرایط ناشناخته و نامکشوف براساس نام کنفرانس است؛ شرکت در این کنفرانس دستاورد مهمی برای شهرتان است و من خیلی خوشحالم که ما به کمک هم در آینده شهرهای یادگیرنده سبز دوستدار طبیعت را بسازیم».

وی، در پایان آمادگی خود و شهرش را برای هر گونه کمک به کاشان را در زمینه اهداف شهرهای یادگیرنده سبز دوستدار طبیعت اعلام کرده است.

شایان ذکر است مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل با ارائه طرح آموزشی مهارتی «زیست‌بانو» در این وبینار و کنفرانس بین‌المللی حضوری فعال داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp